Čo robím

Pred tým, ako ma kontaktujete, pozrite si moju ponuku
Stránky chovateľských staníc a klubov

Ponúkam navrhnutie a realizáciu web stránky. V cene je možnosť odosielať Newsletter, čo je vhodné hlavne pre chovateľské kluby. Viacjazyčná stránka zahŕňa jej výrobu a aktualizáciu za predpokladu dodania textov v požadovanom jazyku. Poradím vám kde kúpiť najlacnejší a pritom kvalitný hosting za smiešnu cenu 15 eur na rok. Neviete presne čo je to hosting? Nevadí, vysvetlím.

Ako na to?

Neobávajte sa ma osloviť, aj keď nie ste si istý čo vlastne potrebujete k vytvoreniu web stránky a technické výrazy su pre váš španielska dedina. Krok po kroku vám vysvetlím čo je potrebné urobiť z vašej strany a čo urobím zasa ja.
Každé plemeno má svoje čaro, ktoré vyzdvihnem a urobím prehľadnú, estetickú a modernú stránku, ktorá sa bude líšiť od stránok „vyklikaných“ na bezplatných portáloch.

Aktualizácie stránky

Web stránka vám bude robiť dobrú reklamu, iba ak bude pravideľne aktualizovaná a bezporuchová. Nielen počítač, ale aj web stránka musí byť chránená pred vírusmi a „zlými luďmi“. Ponúkam vám aktualizáciu stránky, jej technickú údržbu, zálohovanie a drobné úpravy vo výhodnej cene už od 11 eur na mesiac. Aktualizácie robím ihneď po obdržaní podkladov, najneskôr do 24 hodín. Venujte svoj drahocenný čas radšej svojim psíkom, budú vám vďační.

Reklamy do médií, pozdravy

Vyrobím reklamy chovateľských staníc do ročeniek a kynologických časopisov. Originálne spracované, zaručene upútajú. Vianočné, veľkonočné pozdravy do tlače, či na zaslanie e-mailom s motívom vašej chovateľskej stanice.

Úprava fotografií

Určite máte v archíve fotografie, kde je krásny pes v postoji, ale z hlavy mu „vyrastá strom“, v zábere je nechcené vodítko, či pohodená kefa, okoloidúca osoba v krikľavo červenom svetri…Dlhosrstý psík má biele znaky na papuli a labkách, ktoré sú takmer vždy na fotke škaredo žlté. Bielu srsť urobím naozaj bielou, trénovala som mnoho rokov na fotografiách bearded collie. Pomáha mi k tomu najmodernejší program Photoshop CC.

Fotogalérie

Každý psík musí mať svoju fotogalériu, každý vrh, každé plemeno, každá úspešná výstava.

Pomôžem Vám zorganizovať fotografie, uložiť ich na bezpečné miesto tak, aby ich mohli všetci obdivovať.

Budú po ruke aj keď zlyhá počítač, či nebodaj príde zlodej.

Aktuálne fotografie publikované na Vašej stránke ukladám do tejto fotogalérie.

Keď starší príspevok vymažete, fotky sú naďalej k dispozícii vďaka tejto dôkladnej archivácii.