Čo robím

Ako dlhoročná chovateľka poznám špecifické potreby chovateľov na prezentovanie ich miláčikov.

Prerobím zastaralú statickú stránku na modernú a dynamickú v programe WordPress.

Stránky sa budú elegantne zobrazovať rovnako na počítači, tablete a smartfóne.

V cene je možnosť odosielať Newsletter, čo je vhodné hlavne pre chovateľské kluby. Viacjazyčná stránka zahŕňa jej výrobu a aktualizáciu za predpokladu dodania textov v požadovanom jazyku. Poradím vám kde kúpiť najlacnejší a pritom kvalitný hosting za smiešnu cenu 13 € na rok. Neviete presne čo je to hosting? Nevadí, vysvetlím.

Neobávajte sa ma osloviť, aj keď nie ste si istý čo vlastne potrebujete k vytvoreniu web stránky a technické výrazy sú pre váš španielska dedina. Krok po kroku vám vysvetlím čo je potrebné urobiť z vašej strany a čo urobím zasa ja.

Každé plemeno má svoje čaro, ktoré vyzdvihnem a urobím prehľadnú, estetickú a modernú stránku, ktorá sa bude líšiť od stránok “vyklikaných” na bezplatných portáloch.

Prosím, zoberte na vedomie, že požiadavka na špeciálne moduly môže navýšiť cenu stránky.

Web stránka vám bude robiť dobrú reklamu, iba ak bude pravideľne aktualizovaná a bezporuchová. Nielen počítač, ale aj web stránka musí byť chránená pred vírusmi a “zlými luďmi”. Ponúkam vám aktualizáciu stránky, jej technickú údržbu, zálohovanie a drobné úpravy vo výhodnej cene už od 15 eur na mesiac. Aktualizácie robím ihneď po obdržaní podkladov, najneskôr do 24 hodín. Venujte svoj drahocenný čas radšej svojim psíkom, budú vám vďační!

Poznámka: Aktualizácie robím výhradne na mnou vytvorených stránkach.

Vyrobím reklamy chovateľských staníc do ročeniek a kynologických časopisov. Originálne spracované, zaručene upútajú. Vianočné, veľkonočné pozdravy do tlače, či na zaslanie e-mailom s motívom vašej chovateľskej stanice.

Určite máte v archíve fotografie, kde je krásny pes v postoji, ale z hlavy mu “vyrastá strom”, v zábere je nechcené vodítko, či pohodená kefa, okoloidúca osoba v krikľavo červenom svetri…Dlhosrstý psík má biele znaky na papuli a labkách, ktoré sú takmer vždy na fotke škaredo žlté. Bielu srsť urobím naozaj bielou, trénovala som mnoho rokov na fotografiách bearded collie. Ukážka.

Pracujem s najmodernejšími programami Adobe Creative Cloud a používam výhradne hardware Apple.

Každý psík musí mať svoju fotogalériu, každý vrh, každé plemeno, každá úspešná výstava.

Pomôžem Vám zorganizovať fotografie, uložiť ich na bezpečné miesto tak, aby ich mohli všetci obdivovať.

Budú po ruke aj keď zlyhá počítač, či nebodaj príde zlodej.

tvorba web stránok pre chovateľov

Čo povedali klienti

Namiesto rozprávania sama o sebe, prečo sa nepozrieť radšej čo povedali moji klienti.

Jednoznačne odporúčam. Výborná spolupráca na naozaj profesionálnej úrovni. Jednoduché a pritom praktické riešenia uľahčujúce život aktívneho kynológa . Výnimočný cit pre zobrazenie plemena v jeho najprirodzenejšej forme. Deadrodesign splní Vaše očakávania a predstavy v plnej miere.
Zita Kerak Lukáčová, testimonials
MUDr. Zita Kerak Lukáčová
Predseda Landseer klubu
Dlhoročná kvalitná spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, originálnosť a nápaditosť. Je príjemné a pohodlné, ak sa nieto takto stará o vaše web stránky. Vrele doporučujem zaneprázdneným „psíčkarom“, ktorí nechcú strácať čas útrpnými aktualizáciami.
Bc. Viera Janeková
CHS Jankina záhrada
Deana sa stará o moju stránku už mnoho rokov. Môžem sa na ňu spoľahnúť, aktualizácie sú urobené promptne. Veľmi rada využívam aj grafické služby, ktoré ponúka na vysokej úrovni. Ako chovateľ chcem čo najlepšie prezentovať moje psíky vkusnou a pútavou inzerciou.
Monika Pilná
CHS Kasiterit
Deadrodesign odporúčam ako komplexnú a kvalitnú službu pre chovateľský klub, ktorého členovia nechcú márniť svoj drahocenný čas vlastnoručnou výrobou web stránky, ale radšej nechajú všetko na profesionála, ktorý rozumie ich špecifickým požiadavkám.
Ing. Katarína Bíla
Predseda BBCK